Jak stworzyć indywidualny sklep internetowy?

projektowanie indywidualnego szablonu sklepu

Indywidualny sklep internetowy, czyli taki, który jest idealnie dopasowany do Twojej działalności, to podstawowa składowa odniesienia sukcesu w branży e-commerce. Jak stworzyć indywidualny sklep internetowy?

Sky-shop – sklep skrojony na miarę

Dzięki platformie Sky-shop możesz nie tylko skorzystać z jednego z wielu gotowych szablonów, które dają Ci możliwość dowolnej modyfikacji w specjalnym edytorze, ale również złożyć zamówienie na swoją własną, indywidualną grafikę sklepu internetowego – https://sky-shop.pl/cennik-grafiki-sklepu. Którąkolwiek z powyższych opcji wybierzesz możesz być pewien/pewna, że z pewnością nie będziesz rozczarowany.

Spersonalizuj sklep edytorem grafiki

Sky-shop pozwala korzystać z narzędzia umożliwiającego szeroka konfigurację wyglądu sklepu internetowego. Edytor działa w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz obserwować wprowadzane przez Ciebie zmiany i na bieżąco weryfikować, czy będą Ci one odpowiadać.

Edytor daje możliwość modyfikacji kolorystycznej, ale także dopasowanie szerokości, wysokości szablonu, oraz aplikacji log i nagłówków. Jest to jedna z ciekawszych możliwości stworzenia indywidualnego sklepu internetowego – masz na jego wygląd realny wpływ i od ręki widzisz rezultaty.

Sky-shop – ogrom możliwości i funkcji

Platforma daje Ci dostęp do szeregu możliwości i funkcjonalności, które pomogą Ci kontrolować sprzedaż, a także zwiększyć liczbę klientów.

Proces zakupowy w Sky-shop został zoptymalizowany. Do zakupu wystarczą jedynie 3 proste kroki, co zdecydowanie przyspiesza i ułatwia ten proces, a ostatecznie kończy się większą liczbą sprzedaży. Polepszona została również poszczególna karta produktu – czytelna i spójna z całym szablonem – tak, aby przekładała się na jak największą konwersję. Wszystkie informacje jakie w niej się pojawiają możesz określić za pomocą panelu administracyjnego.

Dodaj komentarz